Tajski epizod z dreszczykiem

W dniu 28 czerwca 2012 roku, nakładem wydawnictwa „Bezdroża” ukazała się moja debiutancka książka zatytułowana „Tajski epizod z dreszczykiem”. Zanim jednak zdecydujecie się po nią sięgnąć jestem Wam winien następujące ostrzeżenie: „Poniższa historia oparta jest na faktach, jakie miały miejsce w życiu autora między czerwcem 2009 a majem 2011 roku. Niniejsza książka powinna być używana jedynie w celach rozrywkowych. Autor nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku jej używania w sposób niezgodny z przeznaczeniem, takie jak: bankructwo, uzależnienie od alkoholu i (lub) narkotyków, przegrzanie (w tym udar słoneczny), pobyt w tajskim więzieniu, zarażenie wirusem HIV i innymi chorobami wenerycznymi, obcięcie członka lub śmierć poniesiona w wyniku konfrontacji z zazdrosną Tajką, bądź też zakończenie żywota w jakikolwiek inny sposób. Dalej czytasz na własną odpowiedzialność. Zostałeś ostrzeżony.”

A teraz kilka słów na temat samej książki:

„Tajlandia — tropikalny raj z pięknymi plażami i krystalicznie czystą wodą, mekka nisko budżetowych turystów podróżujących z plecakami, kraina niewygórowanych cen i… wszelkiego rodzaju uciech cielesnych, a także rozmaitych uniesień duchowych. Kolorowe tło dla przygód rodem z drugiej części filmu „Kac Vegas”. Miejsce, w którym każdy nas chciałby zamieszkać albo przynajmniej tak mu się wydaje. Wam również?

Jeśli tak, „Tajski epizod z dreszczykiem” rozwieje wszelkie wątpliwości i ułatwi podjęcie decyzji, która może zmienić Wasze życie. To wartka  relacja z przygód pewnego Polaka, który postanowił porzucić pracę w korporacji, wyemigrować do Tajlandii i zakosztować egzotycznych rozkoszy, z których słynie ten kraj. A jednocześnie rzetelny opis realiów napisany przez człowieka, który „był, widział i swoje przeżył”. Lektura obowiązkowa dla wszystkich pragnących wynieść się z szarej Europy albo… przynajmniej na chwilę oderwać od jej nudnej rzeczywistości. Ostrożnie, ta książka wciąga!”

 Więcej o książce:

„Tajski epizod z dreszczykiem” dostępny na stronie wydawnictwa „Bezdroża”.

Strona internetowa „Tajskiego epizodu z dreszczykiem”: www.tajskiepizod.pl

„Tajski epizod z dreszczykiem” na Facebooku: Kliknij tutaj!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: